Referencje

Square

Sandra&Kamil

“Nie mogliśmy lepiej wybrać. Madzia jest niesamowicie profesjonalnym fotografem. Jej talent, zaangażowanie, komunikatywność… Tego nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć. I nie tylko my tak uważamy, wszyscy goście byli zachwyceni jej postawą podczas ślubu i wesela.

A teraz… Teraz mamy najpiękniejszą pamiątkę – cudowne zdjęcia 🙂 polecamy z całego serca!”

 

Marta&Mateusz

“Bardzo polecamy Magdę ! Przede wszystkim ma mocno profesjonalne podejście do sprawy, począwszy od pierwszego spotkania aż do zakończenia współpracy. Już na samym początku próbuje poznać jak najlepiej parę i zrozumieć ich oczekiwania co do zdjęć. Przed samym weselem dokładnie omawia szczegóły i oczekiwania pary młodej co do tego dnia i idealnie się do nich dopasowuje (kadry, ujęcia, osoby na zdjęciach, detale, czas). Co więcej jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą – co osobiście w dniu wesela było bardzo pomocne. Efekt końcowy jej pracy przerósł nasze oczekiwania. Nie tylko spełniła wszystkie nasze życzenia (których było sporo), a dodatkowo dołożyła do zdjęć swoją pasję i niepodważalny talent ujmowania unikalnych kardów, co w efekcie końcowym przełożyło się na znakomite fotografie. Z całym sercem bardzo polecamy i jeszcze raz dziękujemy za unikalną pamiątkę która zostanie z nami do końca.”

Magdalena&Kamil

“Polecam Magdę z całego serca ! Bardzo ciepła, zarażająca uśmiechem osoba, która podczas sesji wprowadza swobodną atmosferę dzięki czemu zdjęcia wychodzą naturalnie i pięknie. Profesjonalnie wykonana usługa, zdjęcia dokładnie w takim klimacie jak chcieliśmy 🙂 Jeszcze raz dziękujemy ! :)”

Monika&Tomasz

“Magdzie udało się na zdjęciach uchwycić wszystko co w dniu ślubu najważniejsze, bardzo wzruszająca relacja. Goście również zachwyceni z efektów, przeglądając zdjęcia przeżyli ten dzień jeszcze raz. W czasie sesji poślubnej dużo śmiechu i radości! Polecam.”

 

Angelika&Tomasz

“Zdjęcia wykonane przez Magdę zachwyciły zarówno nas jak i wszystkich znajomych! Bardzo profesjonalna osoba, która wykonuje perfekcyjne zdjęcia. Polecam z całego serca ♥️”

Marlena&Michał

“Magda niezwykle ciepła osoba która zaraża uśmiechem, przy tym w pełni profesjonalna 😀 Polecam całym sercem, a zdjęcia będą pamiątka na całe życie 😄”

 

Joanna&Kuba

“Profesjonalna Pani fotograf i cudowny człowiek 🙂 Atmosfera na sesji jest bardzo swobodna, przez co wszystkie stresy idą w zapomnienie. Zdjęcia zachwycają, są piękne i naturalne 🙂 Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji narzeczeńskiej! Polecamy Magdę z całego serca ♥”